GRYNO KOLAGENO LAKŠTO PROCEDŪRA VEIDUI tik 30 € vietoj 50 € !

 

Specialistai teigia, kad nuo 25 metų žmogus kasmet netenka vidutiniškai po pusantro procento organizme esančio kolageno. Ir visų pirma nuo to kenčia oda: ji netenka savo tamprumo ir elastingumo, išsausėja, atsiranda raukšlės.
Siekiant palaikyti odos drėgmę, stangrumą, tonusą ir išlyginti smulkias raukšleles, vienintelė išeitis – naudoti kosmetikos priemones, turinčias kolageno.
Jeigu neturite laiko domėtis ir gilintis į kosmetikos sudėtį – ESFIRI Jums siūlo puikią alternatyvą- KOLAGENO LAKŠTO PROCEDŪRĄ. Ši gaivinanti ir aktyvi „antrosios odos“ kaukė – tai grynojo kolageno skaidulų tinklas, labai panašus į žmogaus odos struktūrą. Toks kolageno lakštas išgaunamas specialiu šaldymo-džiovinimo gamybos proceso būdu. Tai užtikrina kolageno grynumo, tikrųjų savybių, biologinio aktyvumo apsaugą, toleranciją odai ir padeda išvengti konservuojančių medžiagų naudojimo.

 


Kolageno lakšto kaukės naudingas poveikis: kaukė padeda išsaugoti normalų kolageno kiekį bei jo stovį odoje, padeda odai gaminti savąjį kolageną, užtikrina ypatingą drėkinimą, mažina sudirgimus ir paraudimus, ramina ir gaivina,gerina odos stangrumą, mažina raukšles, stabdo priešlaikinį odos senėjimą atstato odos, elastingumą ir odos imunitetą. Oda greitai tampa lygesnė ir švelnesnė. Diena po dienos paviršinės odos raukšlės o taip pat ir giliosios raukšlės palaipsniui mažėja

PROCEDŪROS EIGA:
• Veido demakiažas;
• Švelnus pilingas;
• Veido masažas;
• Serumas;
• Kolageno kaukė;
• Užbaigiamieji kremai.

Trukmė – 60 min

Comments for this post are closed.