HAIR PLAZMA-INOVATYVI PLAUKŲ ATSTATYMO IR JAUNINIMO („anti-aging”) procedūra tik 33 € vietoje 65 €

HAIR PLAZMA – tai ideali priemonė plauko struktūrai atstatyti bei siekiant išvengti plauko senėjimo. Šios procedūros dėka plaukai išlieka sveiki ir gyvybingi. Procedūros metu naudojama priemonė unikali tuo, kad savo sudėtyje neturi vandens, tai – koncentruota veiklioji medžiaga. Priemonės pagrindą sudaro aminorūgštys, peptidai, deimantiniai milteliai, juodasis perlas ir kt. medžiagos, kurios įsiskverbia į plauko žievę, sudarydama apsauginę plėvelę.

 

HAIR PLAZMA – inovatyvi priežiūros sistema sukurta plauko struktūros atstatymui, grąžinanti jiems jaunystę ir grožį, ir veikianti, kaip ideali priemonė prieš plauko senėjimą (anti –age). Taip pat veikia, kaip greitai veikiantis kondicionierius, lengvai sutvarkantis besiveliančius plaukus, kad jie išvengtų streso, įtampos šukuojant ar kitaip mechaniškai veikiami šepečių, šukų, tiesintuvų ir t.t..

 

 

Dėka stiprios sudėties ir į šią formulę pridėtų aminorūgščių ir peptidų, kurie sudaro -

keratiną, Hair Plazma veikia tiksliai tose vietose, kur plauko pluoštas turi būti pagydomas. Hair Plazma įsiskverbia į plauko žievę, prisotindama ją ir sudarydama apsauginę plėvelę („skydą“), kuri veikia, kaip ideali priemonė prieš plauko senėjimo procesą.

Deimantiniai milteliaipadeda aktyvinti galvos odos mikrocirkuliaciją, gerina galvos odos būklę, suteikia plaukams blizgesio, padaro juos minkštus ir švelnius.

Juodasis perlasturtingas jūros mineralais, baltymais, amirūgštimis, kalcio karbonatu ir elementais, skirtais ląstelių regeneracijai. Tai tikras elegantiškumo simbolis, žinomas kaip karalienių perlas.

PROCEDŪROS EIGA: 

1.Išplauname plaukus giliai valančiu šampunu.

2.Plaukus gerai išskalaujame vandeniu ir nusausiname rankšluosčiu.

3.Uždedame priemonę per visa plaukų ilgį.

4.Priemonė paliekama 10 min šilumos poveikyje.

5.Priemonės nuskalavimas.

6.Plaukų džiovinimas.

 

HAIR PLAZMA PROCEDŪRA:

  •  Sustabdo plaukų senėjimą
  • Atstato plauko struktūrą
  • Suteikia plaukams blizgesio, mikštumo ir švelnumo
  • Rekomenduojama norinčioms turėti sveikus išpuoselėtus plaukus
Comments for this post are closed.